Міжнародний Конгрес з безпеки на транспорті»

11-12 листопада в гранд-холі готелю «Хрещатик» (м. Київ, вул. Хрещатик, 14) відбувся Міжнародний Конгрес з безпеки на транспорті, що став ключовим заходом Тижня безпеки дорожнього руху, у якому взяли участь представники Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури, консультативної місії Європейського Союзу в Україні, Міністерства інфраструктури України, МВС України, Патрульної поліції, Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпеки), Державного агентства автомобільних доріг України, ДП «ДержавтотрансНДІ-проект», ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», низки регіональних управлінь з питань дорожньо-транспортної безпеки, комерційних та громадських організацій, що опікуються сферою безпеки на транспорті.

Захід відбувся за ініціативи Київської міжрегіональної філії ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України у співпраці з Міжнародним благодійним фондом «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» та Моторним (транспортним) страховим бюро України. Від Державного науково-дослідного інституту МВС України в роботі Конгресу взяв участь провідний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії проблем правового та організаційного забезпечення діяльності Міністерства, к.ю.н., с.н.с. Юрій Коллер.

Конгрес став платформою для формування та узагальнення передового світового досвіду реалізації успішних стратегій та програм з підвищення безпеки на транспорті. Під час його проведення учасники підбили підсумки виконання Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні до 2020 року, окреслили подальші дії та перспективи у сфері управління безпекою руху, обговорили питання щодо аналізу, моніторингу та розслідування причин аварійності на транспорті, обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, особливостей врегулювання майнових збитків, підвищення якості страхових послуг з ОСЦПВ, переваг використання електронного полісу та Європротоколу, а також визначено напрями вдосконалення державної політики у сфері безпеки на транспорті.