Повідомлення про корупцію


ШАНОВНИЙ ВИКРИВАЧУ!

Інформацію про вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення посадовими особами Державного науково-дослідного інституту МВС України (ДНДІ), за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете надати зручним для Вас способом відповідно до наказу ДНДІ від 23.04.2020 № 66 «Про затвердження Порядку організації роботи в Державному науково – дослідному інституті МВС України з повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами» через:

засоби поштового зв’язку з поміткою «Про корупцію» на адресу ДНДІ (пров. Євгена Гуцала, 4А, м. Київ, 01011);

офіційний веб-сайт Інституту шляхом заповнення категорії «Електрона форма повідомлення про порушення» на головній сторінці у рубриці «Повідомлення про корупцію» розділу «Запобігання корупції»;

засоби електронного зв’язку з поміткою «Про корупцію» на електронну поштову скриньку ДНДІ: dndi@mvs.gov.ua;

телефонну лінію (абонентський номер: +38 (044) 254-95-21 працює у робочі дні з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00 та у п’ятницю з 9:00 до 16:45 (з щоденною перервою з 13:00 до 13:45);

особистий прийом громадян директором Інституту (вівторок з 11.00 до 13.00) чи уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції (четвер з 11.00 до 13.00).

Звертаємо увагу, що повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» може бути здійснено без зазначення авторства (анонімно) та іншої інформації, яка ідентифікує заявника.

Повідомлення буде розглянуто, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. У разі недотримання вказаних вимог повідомлення не розглядається. Також, не розглядаються повідомлення в яких містяться нецензурні або образливі вирази, погрози життю, здоров’ю і майну посадових осіб, а також членів їх сімей. Текст таких повідомлень буде надсилатись до правоохоронних органів.

Повідомлення підлягає перевірці у термін до п’ятнадцяти днів від дня його отримання уповноваженими на здійснення такої перевірки особами. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, термін розгляду повідомлення може бути продовжений до тридцяти днів від дня його отримання. Відповідь заявнику про результати розгляду повідомлення надається у разі зазначення ним поштової адреси або електронної пошти.

Ми вдячні Вам за надану інформацію! Ваша інформація буде використана як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Електрона форма повідомлення про порушення