головна
ДНДІ МВС УКРАЇНИ
керівництво структура вчена рада спеціалізована вчена рада ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ КОНТАКТИ  01011, м. Київ,  пров. Євгена Гуцала, 4А  Телефон: 254-95-21  Факс: 280-01-84 dndi@mvs.gov.ua доступ до публічної інформації державні закупівлі нормативно- правова база дошка пошани контакти
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
01011, м. Київ, пров. Євгена Гуцала, 4А
ДНДІ МВС України міжнародна діяльність

ШАНОВНИЙ ВИКРИВАЧУ!

Інформацію про вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення посадовими особами Державного науково-дослідного інституту МВС України, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, ви можете надати зручним для Вас способом письмово надіславши підтверджуючі матеріали на електронну адресу

dndi@mvs.gov.ua

або за адресою:

пров. Євгена Гуцала, 4А, м. Київ, 01011.

Звертаємо увагу, що повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» може бути здійснено без зазначення авторства (анонімно) та іншої інформації, яка ідентифікує заявника.

Повідомлення буде розглянуто, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. У разі недотримання вказаних вимог повідомлення не розглядається. Також, не розглядаються повідомлення в яких містяться нецензурні або образливі вирази, погрози життю, здоров’ю і майну посадових осіб, а також членів їх сімей. Текст таких повідомлень буде надсилатись до правоохоронних органів.

Повідомлення підлягає перевірці у термін до п’ятнадцяти днів від дня його отримання уповноваженими на здійснення такої перевірки особами. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, термін розгляду повідомлення може бути продовжений до тридцяти днів від дня його отримання. Відповідь заявнику про результати розгляду повідомлення надається у разі зазначення ним поштової адреси або електронної пошти.

Ми вдячні Вам за надану інформацію! Ваша інформація буде використана як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

UA