ДНДІ МВС УКРАЇНИ
 -˲  ̲Ͳ вͲ      -
  Щорічно, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 753-р Про підготовку та проведення щорічної Міжнародної спеціалізованої виставки засобів захисту, озброєння і спецтехніки “Зброя та безпека” в Україні проходить Міжнародна спеціалізована виставка засобів захисту, озброєння і спецтехніки «Зброя та безпека».   Виставка розпочала свою діяльність у 2004 році й відтоді постійно демонструє сучасні підходи до озброєння й технічного оснащення правоохоронних органів України та зарубіжних держав.   Охоплюючи практично всі сегменти ринку озброєння, безпеки та захисту, форум створює широкі можливості для всебічного ознайомлення державних структур й ділових кіл України та зарубіжних держав з перспективними технологіями за цими напрямами, активізує розвиток новітніх розробок, реалізує багатий потенціал вчених та винахідників.   У 2016 році виставка відбудеться з 11 до 14 жовтня на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, м. Київ). http://www.iec-expo.com.ua.   
 У часи активної розбудови вітчизняної економіки роль виставкових заходів набула особливого значення, адже саме вони дають можливість якнайповніше висвітлити розвиток тієї або іншої галузі виробництва. Міністерство внутрішніх справ і, зокрема ДНДІ МВС України, упродовж багатьох років є організатором та учасником різноманітних виставок і форумів, які шляхом сучасних маркетингових механізмів сприяють удосконаленню технічної оснаще-ності правоохоронних структур, зміцненню безпеки як окремого громадянина, так і суспільства в цілому.
01011, м. Київ, пров. Євгена Гуцала, 4А
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
 IJ
       11-14 жовтня 2016 року МВС України спільно з МВЦ в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15) було проведено                          XIII Міжнародну спеціалізовану виставку засобів захисту, озброєння та спецтехніки «Зброя та безпека – 2016». Свою продукцію продемонстрували понад 300 підприємств-учасників із 10 країн світу. На відкритих майданчиках були представлені експозиції натурних зразків сучасної військової, авіаційної та рятувальної техніки. Здобутки та напрацювання МВС у сфері безпеки продемонстрували Державний науково-дослідний інститут, Одеський державний університет внутрішніх справ, Департамент поліції охорони Національної поліції України та НВО «Форт».      На стенді ДНДІ були представлені новітні зразки засобів спеціальної техніки, спецавтотранспорту та однострою поліцейських. Особливу увагу відвідувачів привернула розробка обладнання стрілецького автомобільного тренажера для підготовки поліцейських. Крім того, під час роботи виставки працівники ДНДІ провели 6 науково- практичних семінарів, присвячених сучасному стану розвитку озброєння та спеціальної техніки й нормативно-правовим засадам їх використання, а також взяли участь у IV Міжнародній конференції «Проблеми координації воєнно- технічної та обороно-промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки».    За результатами виставки підготовлено каталог «Зброя та безпека-2016» та триває робота над підготовкою збірника тез семінарів, конференцій «Актуальні питання удосконалення діяльності правоохоронних органів».
«Зброя та безпека – 2016»