ДНДІ МВС УКРАЇНИ
 -˲  ̲Ͳ вͲ      -
  Щорічно, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 753-р Про підготовку та проведення щорічної Міжнародної спеціалізованої виставки засобів захисту, озброєння і спецтехніки “Зброя та безпека” в Україні проходить Міжнародна спеціалізована виставка засобів захисту, озброєння і спецтехніки «Зброя та безпека».   Виставка розпочала свою діяльність у 2004 році й відтоді постійно демонструє сучасні підходи до озброєння й технічного оснащення правоохоронних органів України та зарубіжних держав.   Охоплюючи практично всі сегменти ринку озброєння, безпеки та захисту, форум створює широкі можливості для всебічного ознайомлення державних структур й ділових кіл України та зарубіжних держав з перспективними технологіями за цими напрямами, активізує розвиток новітніх розробок, реалізує багатий потенціал вчених та винахідників.   У 2016 році виставка відбудеться з 11 до 14 жовтня на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, м. Київ). http://www.iec-expo.com.ua.   
 У часи активної розбудови вітчизняної економіки роль виставкових заходів набула особливого значення, адже саме вони дають можливість якнайповніше висвітлити розвиток тієї або іншої галузі виробництва. Міністерство внутрішніх справ і, зокрема ДНДІ МВС України, упродовж багатьох років є організатором та учасником різноманітних виставок і форумів, які шляхом сучасних маркетингових механізмів сприяють удосконаленню технічної оснаще-ності правоохоронних структур, зміцненню безпеки як окремого громадянина, так і суспільства в цілому.
01011, м. Київ, пров. Євгена Гуцала, 4А
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
 IJ
«Зброя та безпека – 2016»
XIV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека – 2017»
На виконання розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2017 р. № 753-р «Про підготовку  та проведення Міжнародної спеціалізованої виставка засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання «Зброя і безпека» з 10 до 13 жовтня 2017 року в приміщенні Міжнародного виставкового центру пройшла XIV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека – 2017». У відкритті виставки взяли участь секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Міністр оборони України Степан Полторак, інші учасники виставки та представники засобів масової інформації. На виставці свою продукцію представляли 425 підприємств-учасників. Серед них – 35 іноземних компаній з 13 країн світу (Польща, Чехія, Туреччина, Китай, Італія, Пакистан, Швейцарія, ОАЕ, США, Ізраїль, Франція, Німеччина, Бельгія). Оборонно-промисловий комплекс України був представлений 390 підприємствами в таких форматах: 1. Об’єднані експозиції організацій: ДК «Укроборонпром» – 47 підприємств; ГО «Ліга оборонних підприємств України» – 10; ГО «Асоціація виробників озброєння та військової техніки України» – 4; 2. Експозиції профільних міністерств і відомств: Міністерство оборони України; Міністерство внутрішніх справ України; Міністерство освіти і науки України; Служба безпеки України. 3. Індивідуальні стенди державних і приватних підприємств. Виробники військової та спецтехніки продемонстрували в павільйонах та на відкритих майданчиках більше 80 натурних зразків військової та спеціальної техніки, а також обладнання для виробництва озброєнь. На стенді Державного науково-дослідного інституту МВС України було представлено науково-технічну продукцію, створену за участі фахівців Інституту: формений одяг, засоби зв’язку, криміналістичну та спеціальну техніку, засоби індивідуального захисту та активної оборони, спеціальний транспорт та різноманітні видання і патенти. Крім того, Інститутом були розгорнуті додатково три майданчики: перший – мультимедійний тир, другий – для експонування виробів, створених в інтересах кінологічних підрозділів, зокрема спеціальний причеп для перевезення службових собак та запахові імітатори вибухових і наркотичних речовин для тренування службових собак. Також були розгорнуті технічні засоби для спеціальних підрозділів: штурмова драбина, штурмовий трап, спеціальні інструменти для відкриття дверей, руйнування вікон. У ході виставки працівниками ДНДІ МВС України проведено 9 науково-практичних семінарів за напрямами розроблення засобів спеціальної техніки. Загалом, цього року виставку відвідали близько 19 000 осіб, а стенд Інституту оглянули понад 1000.
11-14 жовтня 2016 року МВС України спільно з МВЦ в Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15) було проведено XIII Міжнародну спеціалізовану виставку засобів захисту, озброєння та спецтехніки «Зброя та безпека – 2016». Свою продукцію продемонстрували понад 300 підприємств-учасників із 10 країн світу. На відкритих майданчиках були представлені експозиції натурних зразків сучасної військової, авіаційної та рятувальної техніки. Здобутки та напрацювання МВС у сфері безпеки продемонстрували Державний науково-дослідний інститут, Одеський державний університет внутрішніх справ, Департамент поліції охорони Національної поліції України та НВО «Форт». На стенді ДНДІ були представлені новітні зразки засобів спеціальної техніки, спецавтотранспорту та однострою поліцейських. Особливу увагу відвідувачів привернула розробка обладнання стрілецького автомобільного тренажера для підготовки поліцейських. Крім того, під час роботи виставки працівники ДНДІ провели 6 науково- практичних семінарів, присвячених сучасному стану розвитку озброєння та спеціальної техніки й нормативно-правовим засадам їх використання, а також взяли участь у IV Міжнародній конференції «Проблеми координації воєнно-технічної та обороно-промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки». За результатами виставки підготовлено каталог «Зброя та безпека-2016» та триває робота над підготовкою збірника тез семінарів, конференцій «Актуальні питання удосконалення діяльності правоохоронних органів».
UA