ДНДІ МВС УКРАЇНИ
  -˲ ̲Ͳ вͲ  01011, . , . , 4 : 254-95-21 : 280-01-84 dndi@mvs.gov.ua   -
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
01011, м. Київ, пров. Євгена Гуцала, 4А
IJ
Інформація щодо участі у роботі конференції «40 років діяльності УкрНДІЦЗ» 26 травня 2016 року фахівці ДНДІ МВС України взяли участь у роботі конференції «40 років діяльності УкрНДІЦЗ. Актуальні проблеми моделювання ризиків і загроз виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах критичної інфраструктури», яка проводилась в Київському міському будинку учителя. Перед початком конференції учасники могли ознайомитись з технічними засобами та методиками роботи підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, розроблених за участю фахівців Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту, з інформаційними матеріалами щодо роботи зазначеного Інституту, а також дитячими малюнками, присвяченими роботі людей мужньої професії – рятівникам. На конференції були присутні представники багатьох державних та наукових установ України, громадських організацій, духовенства, ветеранів Інституту, які щиро вітали колектив УкрНДІЦЗ з ювілеєм. Від Державної служби України з надзвичайних ситуацій вітальне слово зачитав Голова служби Чечоткін Микола Олександрович. Багатьом працівникам Інституту були вручені державні, відомчі нагороди, а також нагороди громадських організацій, які довгий час співпрацюють з Інститутом.
Участь у круглому столі «Перспективи застосування правосуддя перехідного періоду в Україні» 25 травня 2016 року представники Інституту взяли участь у  міжнародному круглому столі «Перспективи застосування правосуддя перехідного періоду в Україні» в рамках проекту USAID «Права людини в дії», який впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини. Робота круглого столу, який відбувався в Міністерстві юстиції України, проходила за трьома послідовними секціями, в межах яких було розглянуто ряд важливих для сьогодення питань. Так, тема секції 1 була присвячена місцю правосуддя перехідного періоду в сучасних правових системах (основним елементам, принципам та механізмам реалізації). Під час секції 2 учасники обговорювали нагальні проблеми України, що потребують використання досвіду правосуддя перехідного періоду. В рамках секції 3 було здійснено оцінку перспектив та ресурсів для імплементації правосуддя перехідного періоду. Особливої уваги заслуговує той факт, що питання, які обговорювались під час зустрічі, не залишилися в теоретичній площині, а натомість знайшли своє практичне відображення у рекомендаціях, вироблених учасниками та направлених керівництву країни для їх розгляду і подальшої реалізації. На думку авторів, запровадження запропонованих принципів правосуддя перехідного періоду у практику державного управління дозволить вирішити численні проблеми подальшого розвитку нашої держави.
Демонстрація стенду для навчання стрільбі з автомобіля, що рухається Процес становлення нової сучасної поліції в нашій державі неможливий без упровадження нових методів навчання особового складу в системі професійної підготовки працівників підрозділів поліції. Особливо важливим, як показують останні події, є високий рівень вогневої підготовки: володіння та застосування вогнепальної зброї як найбільш ефективного, але й небезпечного способу припинення протиправних дій правопорушників. Дієвим методом підготовки є використання мультимедійних технологій, які на сьогодні досить успішно застосовуються в навчальних закладах та деяких підрозділах МВС України. Прагнення підвищити якість навчального процесу спонукало фахівців ДНДІ МВС України до подальшого удосконалення методів навчання завдяки наближенню тренувань до реальних умов шляхом розробки та впровадження в комплект мультимедійного обладнання спеціального стенду для навчання стрільбі з автомобіля, що рухається. Макет такого стенду, створений фахівцями ДНДІ за участю працівників ТОВ «Герц» (м. Кіровоград), було продемонстровано в Інституті. За результатами визначено шляхи удосконалення конструкції та необхідність проведення робіт зі створення стенду для проведення стрільб з використанням штатного поліцейського автомобіля.