головна
ДНДІ МВС УКРАЇНИ
керівництво структура вчена рада спеціалізована вчена рада ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ КОНТАКТИ  01011, м. Київ,  пров. Євгена Гуцала, 4А  Телефон: 254-95-21  Факс: 280-01-84 dndi@mvs.gov.ua доступ до публічної інформації державні закупівлі нормативно- правова база дошка пошани контакти
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ
01011, м. Київ, пров. Євгена Гуцала, 4А
ДНДІ МВС України міжнародна діяльність

Відвідування 35 Міжнародного фестивалю моди Kyiv Fashion 2018 (осінь)

Представники відділу розроблення та вдосконалення форми одягу НДЛ спеціального транспорту та форменого одягу ДНДІ МВС України 5-7 вересня 2018 року відвідали 35 Міжнародний фестиваль моди Kyiv Fashion 2018 (осінь). У рамках фестивалю представлено різновиди одягу, взуття та аксесуарів такими вітчизняними та закордонними торговими марками: ТМ VICTORIA BLOOM, TM RASLOV, ТМ VAM, ТМ ORIGA, ТМ FINE LINE, ТМ EMASS, ТМ АСТРА ЛЮКС. За програмою фестивалю працівники Інституту відвідали лекції і семінари, а саме: «Мода-2020: диктат Instagram і технічного прогресу. Уточнення тенденцій» (Спікер: Ліана Білякович – професор кафедри дизайну одягу Київського національного університету культури і мистецтв, аналітик і прогнозист моди, ступінь Ph.D, член Спілки дизайнерів України) та семінар «Стилістика в роботі дизайнера, модельєра, робота з джерелами натхнення, створення мудборда» (Спікер: Ольга Калашникова – доцент кафедри дизайну костюма СПГХПА ім. А.Л. Штігліца і куратор програми MBA Fashion Industries & Luxury Goods французького інституту Mod'Art International).

У межах єдиного форуму фестиваль об'єднав повний спектр спеціалізованих виставок легкої і текстильної промисловості: Київ Експо Стиль, Салон шкіри та хутра, Салон Білизни, Київ текстиль, Експотехмаш, Купуй Fashion бізнес, Handmade Fashion, Kyiv Fashion Kids.

Фестиваль моди Kyiv Fashion надав можливість побачити і проаналізувати розвиток легкої і текстильної промисловості не тільки на національному, а й на міжнародному рівні. Адже на сьогодні Kyiv Fashion є єдиним в Україні професійним форумом модної індустрії. Про зростання авторитету і визнання виставки не тільки в Україні, але і у світі свідчить факт офіційного визнання у 2007 році Всесвітньою організацією виставкової індустрії UFI.

Інформація про модні тенденції та інтегрування інноваційних технологій у текстиль, шкіру та інші матеріали надає можливість їх перспективного використання при розробленні нових моделей форменого одягу та взуття.

UA